Japoniško Damasko plieno peilis KIRITSUKE 20CM

 • Japoniško Damasko plieno peilis KIRITSUKE 20CM

  Cena 104.95
  Prece ir noliktavā

  Virtuvinis Damasko plieno peilis yra išskirtinis virtuvės reikmenų atributas, kurio grožis ir kokybė yra ypatingai vertinami. Tai yra vienas iš aukščiausios kokybės raštuoto plieno peilių, pagamintų iš Japoniško 67 sluoksnių AUS-10 Damasko plieno. Ašmenų kietumas yra ~62±1 HRC.

  "KIRITSUKE" kolekcijos 20 cm Damasko plieno peilis yra pagamintas iš aukščiausios kokybės Japoniško 67 sluoksnių AUS-10 plieno. Šie peiliai yra ypatingai aštrūs ir tvirti, turi įpjovas, kurios neleidžia riebiems produktams prilipti prie peilio.

  Peilis yra skirtas profesionaliems virtuvės meistrams ir turi išskirtinį dizainą, ypač aštrų ašmenį ir smaigalį, kuris leidžia lengvai ir tiksliai pjaustyti produktus. Rankena yra pagaminta iš juodmedžio ar rauduonmedžio, peilio ašmenų ilgis yra 20 cm, bendras peilio ilgis yra 33 cm. 

 • Japoniski peiliai , serbiski peiliai , katanami peiliai , damascus peiliai , kaltiniai peiliai, katanami, peiliai pigiau, virtuves peiliai, peiliai pigu , skelbiu peiliai , pigu peiliai, tikri peiliai, grazus peiliai, Peiliai, virtuves peiliai, virtuvės peiliai, virtuvės peilis, Peilis,