Daugiasluoksnio Damasko plieno duonos peilis 20CM

 • Daugiasluoksnio Damasko plieno duonos peilis 20CM

  Cena 98.95
  Prece ir noliktavā

  Geležtės ilgis – 20 cm

  Rankenos ilgis – 11 cm

  Ašmenų plotis – 2,5 cm. 

  Virtuvinis Damasko plieno peilis yra išskirtinis virtuvės reikmenų atributas, kurio grožis ir kokybė yra ypatingai vertinami. Tai yra vienas iš aukščiausios kokybės raštuoto plieno peilių, pagamintų iš Japoniško 67 sluoksnių AUS-10 Damasko plieno. Ašmenų kietumas yra ~58±2 HRC.

  KATANAIMI peiliai skirtųsi iš kitų virtuvinių peilių dėl puikaus dizaino ir labai aštrių ašmenų. Jie gaminami remiantis kardo gamintojų patirtimi. Kiekvienas peilis yra pagamintas patyrusių specialistų, laikantis tradicijų ir naudojant naujausias technologijas bei aukštos kokybės medžiagas, garantuojančias, kad kiekvienas gaminamas peilis taptų tikru funkcionaliu meno dirbiniu.
  Geležtis yra pagaminta iš 67 sluoksnių japoniško Damasko plieno. Vidurinysis geležtės sluoksnis, t.y. peilio geležtės šerdis, yra kalanduotas kampu. Šerdis pagaminta iš japoniško VG-10 plieno. VG-10 šerdis yra užkietintas iki ~58±2 HRC kietumo, todėl Damasko plieno virtuvinis peilis greitai neatsitrūks ir tarnaus jums ilgus metus, suteikdamas garbingą vietą jūsų virtuvėje.

  VG-10 šerdis yra 67-asis vidurinis sluoksnis, apsaugotas 66 kitų plieno sluoksnių, suteikiančių ne tik šerdies apsaugą, bet ir išskirtinį dizainą.

  Geležtis plonėja lygiai į ašmenis, todėl pjaustant nejaučiamas jokie pasipriešinimai.

  Rankena yra pagaminta iš raudonmedžio medienos, kuri yra žinoma dėl savo nepaprasto stiprumo. 

 • Japoniski peiliai , serbiski peiliai , katanami peiliai , damascus peiliai , kaltiniai peiliai, katanami, peiliai pigiau, virtuves peiliai, peiliai pigu , skelbiu peiliai , pigu peiliai, tikri peiliai, grazus peiliai, Peiliai, virtuves peiliai, virtuvės peiliai, virtuvės peilis, Peilis,